Alış-veriş

Alışveriş dünyanın en zevkli eylemlerinden biri. Alışverişi bu derece zevkli kılan unsur varsa parayla bir şeyler almak değil. Hatta almak zorunluluğu da yok ki! Mağaza ve ürünlerinden daha ziyade Forum’da, bu özel mekanda ben neden zaman geçirmek istiyorum biliyor musunuz? Burada bir yetişkinin, bir çocuğun aradığı her şey var da ondan.

Eğlenmek istiyorsanız karşınıza hiç ummadığınız anda bir etkinlik çıkıveriyor. Ya da uzun zamandır görmediğiniz ve dostluğunu bıraktığınız yerden devam ettiren bir dost.

Dinlenmek istiyorsanız seçenekler yeterli ötesi. Gölgelik mi? Ama ben bronzlaşmayı severim. Bir yandan kalabalıkta kaybolarak, bir yanda sessizlikte çoğalarak. Her türlü dinlenmek mümkün.

Öğrenmek istiyorsan açık kütüphanemiz (D&R) derya deniz. Okuyana kimsenin karışmadığı tek yer Forum. Ayakta, puff’da, yerde. Nerede olduğunun önemi yok yeter ki oku. Benim dünya tatlısı ikizlerim Forum’da kitabı sevdi. Bende ayrı bir yerin var sevgili Forum. Tarih mi dedin. Yeminle 20 adım ötesinde mükemmel Arkeoloji müzesi.

Yemek yemek mi? Bir milyon baloncuk uçuran gazozu, çay içmenin sırrını, döner’in tadını unutamazsınız. Süper ötesi.

Çocuklarınızın büyüdüğünü görebilirsin bir gün içinde. Mekana ve insana güven büyütüyor onları. Forum bunu nasıl başarıyor, sanırım havaya güven aşılıyor her gün. Bazen Ezgi bazen Ceyda bir peri oluyor, çubukla herkese ve herşeye dokunuyorlar.

En sevdiğim yanı da ne biliyor musunuz? Yardımseverlikleri. Belki bilmezsiniz ama Forum, kendi küçük kalbi büyük bu kentin en büyük sponsoru. Tüm kent etkinliğinde Forum desteği var. Daha ne olsun. Hele Tenis sporuna olan katkısı.

Yani Forum nitelikli mağazalar topluluğunun çok ötesinde işlere imza atıyor. Orada geçirdiğim zaman, bir şey almak ya da zaman geçirmekle katkı yaptığım küçük miktarlar kentime dönüyor. Daha ne isterim.

Ha benim çocuğuma ha sizin. Fark eder mi?

Renk kattılar bana

Fikirlere açık nice Aydın sabahlara.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s